Miljonäri kiirtee, MJ DeMarco

24,95 

“Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!”

Kirjeldus

MJ DeMarco on ennast üles töötanud multimiljonär, ettevõtja, investor ja kirjanik. MJ läks pensionile noorena oma kolmekümnendates eluaastates ja ta elab hetkel ilusas Phoenixis, Arizonas, kus ta kireks on kiired autod, fitness ja Kiirtee finantsvabadus.

MJ DeMarco: “Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!”

Lugeja kuulutab…
“Lõpuks oli kellelgi julgust välja öelda tõde kogu selle jama kohta meie ümber ja juhatada meid tõelise jõukuse raja poole…”
“See raamat on äratuskellaks, metsikus suurusjärgus – nii mõnigi laialt tuntud finantsguru tahab talle kätte maksta!”
“Ma võin ausalt öelda, et vahet pole, kas Sa oled juba jõukas või pankroti äärel: see raamat muudab Su elu.”

Miljonäri KIIRTEE…

Kas Sulle on müüdud 40-aastane finantsvale?

On olemas Kiirtee miljonite juurde; otsetee, mis on sillutatud matemaatikaga, kus Sa võid ELADA RIKKALT PRAEGU versus SURRA RIKKALT HILJEM. Selle asemel on Sulle teinud ajupesu terve armee pankade “nõustajaid”, kes kuulutavad unistusi-tapvat dogmat, mida tuntakse nimetuse “aeglaselt rikkaks” all. Nende lämmatav plaan lubab vanas eas rikkaks saada ja nad panustavad Sinu finantstuleviku hooletult aktsiaturgudele, tööturule ja kinnisvaraturule. Loobu looda-ja-palveta finantsplaanist, vaheta teid, mine Kiirteele ja tee oma unistused teoks.

– Miks “rikkus ratastoolis”, 40 aastat töökohti, pensionifondid, investeerimisfondid, mõttetu kokkuhoidlikkus ja teised “investeerimisnõustajate” strateegiad ei tee Sind kunagi rikkaks.
– aitab Sul ära tunda enda müügikoera “tõu” – nii saad Sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse kasvu
– Miks enamik “saa rikkaks” raamatuid on rikkaks teinud ainult autori – mitte Sinu!
– Kuidas tunda ennast tõeliselt jõukalt kohe praegu, isegi kui Sa oled vaene nagu kirikurott.
– 5 jõukuse käsku – kuidas luua miljonäriks tegev sissetulek!
– Number 1 vaesuse põhjus – alusta siit ja Sa muudad kõike!
– Kuidas tekitada puhta väärtuse plahvatuslik kasv 400% või rohkem, jäta hüvasti tühise 8% aktsiaturu tootlusega!
– Miks gurude jaburus “tee seda, mida Sa armastad”, “järgne oma kirele” ja teised hea-tunde banaalsused on kõige tõenäolisemalt tupikud ja ei vii jõukuse juurde.
– Ja üle 250 vaesust trotsiva ning jõukust kiirendava meelespea!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.